Ulotki

  • 0

Ulotki

Category : Reklama , Ulotki

Wykonujemy ulotki metodą:

-druk offsetowy
-druk cyfrowy
-plastik
 

Ulotki drukujemy na:

-papierze
-plastiku
-UV

Czas realizacji zamówienia:

druk cyfrowy 24h
druk offsetowy od 5 do 7 dni roboczych

Więcej wiadomości na naszej stronie
ZAPRASZAMY

Ulotki
Ulotka to najpopularniejsza i najprostsza forma reklamy. Służy jako informator biznesowy, kreator marek, promotor wydarzeń kulturalnych, kupon rabatowy dla klientów czy też popularny cennik produktowo-usługowy. Ulotka musi mieć charakter żeby przyciągnąć uwagę. Ważna jest jej nieprzeciętna kolorystyka, przejrzystość dostosowana do rozmiaru i jakości papieru a także gramatura. Każdy, nawet najlepszy projekt zniweczy jego fatalny wydruk.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym portfolio:
http://kamelot.com.pl/druk/ulotki/

Wzrok człowieka jest najbardziej pracowitym zmysłem spośród wszystkich innych zmysłów, w które przez naturę został wyposażony (dotyk, smak, węch, słuch). Można by niemal rzec, że świat (roz)poznajemy głównie za pośrednictwem wzroku (około 83%). Nic więc dziwnego, że to właśnie na obraz czy to stały czy ruchomy reagujemy najchętniej i najszybciej, choć w większości przypadków nieświadomie, go przyswajamy.

Warto więc wykorzystać tę informację tworząc image własnej firmy, by to właśnie na zmysł wzroku najbardziej ukierunkować własną promocję a jeżeli tylko to możliwe – pozostałymi zmysłami dopełniać i tworzyć tło dla właściwego przekazu prowadzonej kampanii marketingowej.
Reklama to świadomy przekaz graficzny!
GRAFIKA w sposób jednoznaczny identyfikuje markę, łączy firmę z jej produktami, tworzy fundamenty pod mocny wizerunek firmy.
Jesteś gotowy na sukces? Zacznij od profesjonalnych projektów graficznych, które zachęcą Klientów do wybierania Twojej marki.

 

 


Kontakt

tel.: 794 300 007 – Infolinia
tel.: 793 600 007 – Zamówienia
tel.: 793 520 007 – Projekty
tel.: 323 080 007 – Biuro
tel.: 514 685 432 – Wyceny
tel.: 327 390 966 – Fax