Telebim

 • 0

Telebim

Category : Internet , Loga , Reklama , Telebim

Telebim czyli ekran wizyjny, którego matryca składa się z diod LED. Jest to wyświetlacz diodowy, pełnokolorowy. Telebim ma znaczącą przewagę nad projektorami lub wielkoformatowymi ekranami plazmowymi, gdyż nawet w dużym nasłonecznieniu prezentuje wyraźny i czytelny obraz. Wyrazistość tę uzyskuje się dzięki nawet kilkukrotnie większej jasności powierzchni telebimu w porównaniu do jasności ekranu plazmowego. Jasność wyrażana jest jednostkach nt (nit).
Zapraszamy na naszą stronę internetową:
http://www.kamelot.pl/reklama-zewnetrzna/
oraz do zapoznania się z naszym cennikiem:
http://cennik.kamelot.pl/zewnetrzna/telebim/
Wszystkie telebimy cechuje konstrukcja modułowa – każdy ekran składa się z prostokątnych modułów, przy czym ilość modułów w pionie i poziomie może być dowolnie dobierana w zależności od potrzeb i ograniczeń wynikających z lokalizacji instalacji urządzenia oraz od wymaganych proporcji obrazu (format obrazu). Moduł telebimu jest jego częścią składową – powtarzalnym elementem. Moduł sam w sobie stanowi odrębny wyświetlacz obrazu, który wyświetla fragment całości prezentowanej na ekranie treści. Moduł zbudowany jest z pikseli rozmieszczonych w układzie matrycowym (wiersze i kolumny), co jest charakterystyczne dla każdego ekranowego wyświetlacza obrazu. Moduł jako podstawowa część składowa telebimu posiada na sobie pewną określoną ilość pikseli, np. 32 x 16 (32 kolumny x 16 wierszy). Cecha ta nazywa się rozdzielczością.

Ilość
Aż 90 tysięcy osób codziennie przez 24 godziny na dobę ogląda reklamy prezentowane na naszym telebimie. Zastanów się, czy i Ty chciałbyś zwiększyć swoją popularność i podnieść prestiż własnej marki dzięki reklamie na największym i najskuteczniejszym telebimie w Zawierciu?
Czas wziąć swój los w swoje ręce – czas na profesjonalną reklamę na telebimie w Zawierciu!
Wielkość
Małe jest piękne ale większe … skuteczniejsze! Tylko duża reklama jest tak naprawdę w stanie przykuć nasze oko. Większa reklama jest wyraźniejsza, łatwiej dostrzegalna, bardziej przyciąga i kusi oko a więc szybciej koduje się w naszym umyśle. Umieszczając Twoją reklamę na naszym telebimie o wymiarach … oraz zachowanych proporcjach … możesz mieć pewność, że Twoja marka zostanie łatwiej dostrzeżona a przez to szybciej zapamiętana przez Twoich wielu potencjalnych klientów!

Jakość
Na wysoką jakość a co za tym idzie skuteczność reklamową naszego telebimu wpływają:

 • wysokiej jakości sprzęt odporny na warunki atmosferyczne, posiadający najwyższą jakość obrazu, (także przy mocnym nasłonecznieniu), wysoki kontrast oraz kąt widzenia a także wysoką częstotliwość odświeżania obrazu
 • stabilne oprogramowanie
 • stałe zaplecze serwisowe
 • duża oglądalność dzienna
 • odpowiednia wielkość współgrająca z rozdzielczością
 • usytuowanie w widocznym miejscu na skrzyżowaniu najbardziej ruchliwych ulic w centrum Zawiercia.

Kampania
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę kampanii reklamowych uzupełnioną o dodatkoweformy przekazu. W zależności od potrzeb danej kampanii dobieramy intensywność wyświetleń i czas emisji spotów. Niewątpliwą zaletą telebimów jest możliwość natychmiastowej aktualizacji
materiałów reklamowych bez dodatkowych kosztów produkcji (druku) w przypadku zwykłych billboardów.
Oferta
Telebim to doskonałe narzędzie do kampanii wizerunkowych, daje nie tylko pożądany efektdla odbiorców reklamy, ale też prestiż i rozmach, co jest świetnym pretekstem do zaprezentowania pozytywnego wizerunku firmy, świadczącego o jej stabilności i rzetelności.
Zapewniamy Państwu zarówno wysoką jakość emisji spotów reklamowych jak i dobrany do Państwa potrzeb projekt reklamy promujący np. event, wydarzenie, koncert bądź Państwa wizerunek, produkt czy też usługę. Doradzimy w wyborze najlepszej kampanii promocyjnej, jej częstotliwości,
terminów oraz godzin emisji.
Miejsce
Telebim zlokalizowany jest na jedynym z najbardziej ruchliwych zawierciańskich skrzyżowańulicy Obrońców Poczty Gdańskiej z ulicą z ulicą Wojska Polskiego. Od pewnego czasu właśnie ta część miasta kreowana jest na centrum handlowe Zawiercia. Znajdują się tu liczne punkty handlowe i usługowe (w tym supermarket Intermarche, Bricomarche, Biedronka, myjnia, apteka, rynki czwartkowe)
a także budynki użyteczności publicznej: szkoły, ośrodki zdrowia, filia Biblioteki Publicznej,sala zabaw dla dzieci. Usytuowanie tak dużej ilości obiektów handlowych i usługowych w niewielkiej odległości od telebimu ma kolosalne znaczeniu dla odbioru reklamy.

Telebim wykonujemy metodą:

 • druk cyfrowy
 • druk ploterowy
 • druk offsetowy

Telebim drukujemy na:

 • papierze;

Czas realizacji zamówienia wynosi:

 • druk cyfrowy 24h;
 • druk ploterowy
 • druk offsetowy od 5 do 7 dni roboczych;

Czas realizacji liczony jest od dnia następnego po zaakceptowaniu projektu graficznego u grafika a w przypadku posiadanego własnego projektu od akceptacji przez nas prawidłowo przesłanego projektu do druku.


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. 323 080 007 wew.1


DZIAŁ POLIGRAFICZNY
tel. 793 520 007


DZIAŁ GRAFICZNY
tel. 793 520 007, 794 300 007


DZIAŁ WEB DESIGN
tel. 794 300 007


DZIAŁ MARKETINGU
tel. 794 260 007


DZIAŁ SOCIAL MEDIA
tel. 793 600 007