Pieczątki Reklamowe

 • 0

Pieczątki Reklamowe

Category : Internet , Reklama

Pieczątka ma za zadanie pozostawienie trwałego odcisku na papierze lub innym podłożu,

w odróżnieniu od pieczęci nie wymaga używania dodatkowego nośnika odbitki.

Agencja Reklamowa Kamelot posiada ogromny wybór pieczątek reklamowych min:stemple2
-Colop
-Trodat
-Wagraf
-Modico

W Dostępnych kolorach: czarny, czerwony, zielony, niebieski oraz fioletowy.
Zapraszamy do zapoznania się z Naszym cennikiem:
www.cennik.kamelot.pl

 

Podział pieczątek

 • ze względu na nośnik odbijający (gumkę):
  • pieczątki polimerowe – matryca wykonana jest z fotopolimeru utwardzonego światłem UV.
  • pieczątki gumowe – matryca wykonana jest z gumy wulkanizowanej gdzie matryca powstaje z użyciem składu zecerskiego, lub
  • matryca jest grawerowana przy użyciu lasera CO2
  • pieczątki w technologii Pre-Ink (np. błyskowej) – materiał naświetlany jest przy pomocy specjalnego urządzenia błyskowego bez uwalniania toksycznych oparów (jak ma to miejsce przy grawerowaniu laserem).
  • suchy stempel – odcisk stempla wyciskany jest a nie odbijany
  • pieczątki techniczne – np. do stemplowania jajek lub innych wyrobów spożywczych
 • ze względu na obudowę:
  • automaty samotuszujące, pobierające tusz z wymiennej poduszki.
  • automatyczne pieczątki nie wymagające wymiany poduszek, z możliwością dolania tuszu, bez konieczności wymiany poduszek.
  • kieszonkowe oprawy w technologi pre-ink.
  • sporadycznie już spotykane, używane w zeszłym wieku kołki z tworzywa lub drewna wymagające zastosowania zewnętrznej poduszki i stojaka.
  • duże pieczątki księgowe z główką typu DF lub RM odbijające dużą powierzchnię wzoru pieczątki bez dodatkowych akcesoriów.
  • pieczątki specjalne, wbudowane np. w długopis, pieczątki wielokolorowe, ze zdjęciem lub podpisem.
Oferowane  pieczątki  Medico spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Połączenie innowacyjnej technologii produkcji, estetycznego i nowoczesnego wyglądu oraz wysokiej trwałości i funkcjonalności sprawia, że każda nasza pieczątka staje się użytecznym akcesorium przydatnym w codziennej pracy.

Wyrabianie pieczątek w oparciu o rozwiązania dostarczane przez Modico jest proste i przyjemne – z pomocą naszych maszyn błyskowych, cały proces trwa nie dłużej niż 5 minut. Poznaj bliżej nasze produkty – skontaktuj się z naszym doradcą, by poznać szczegóły!

Oferowane przez nas pieczątki beztuszowe to gwarancja:

 • niezawodnej pracy – każda pieczątka firmowa Modico gwarantuje 5 x więcej odbić niż tradycyjny automat, w doskonałej rozdzielczości (ponad 900 dpi)
 • komfortu użytkowania– pieczątki stemple Modico mają ergonomiczny, opływowy kształt i są wykonane z przyjemnych w dotyku materiału,
 • prostoty działania – każdy stempel naszej firmy pracuje płynnie, a uzupełnienie tuszu jest łatwe i nie powoduje powstawania zabrudzeń.
  www.kamelot.com.pl/pieczatki/modico

 

Pieczątki Trodat to  synonim  pieczątki automatycznej. Zasłużenie dobrą opinią cieszą się dużą podularnością dzięki którym  pieczątka biurowa staje sie bardziej mobilna  i mniejsza, co nie jest bez znaczenia przy jej przenoszeniu.  Trodat to także  ekologia- jego produkty  wykonane są z zachowaniem wysokich norm jakościowych  i z dbałością o środowisko naturalne. Produkty Trodat to nie tylko standardowe pieczątki automatyczne , ale również  ciekawie się prezentujące rozwiązania kieszonkowe , datowniki metalowe szkieletowe, automaty  o nietypowych kształtach.

Automaty standardowe występują w szerokiej palecie kolorystycznej, cechują się odważną i zwracającą uwagę stylistyką, a przy tym doskonałą ergonomia i niezawodnością.   Automaty szkieletowe metalowe ( w tym datowniki ) cechuje duża wytrzymałość i niezawodność.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
www.cennik.kamelot.pl/pieczatki/trodat

Pieczątki Wagraf – to pionier, przez długi czas niedościgniony wzorzec Firmy Trodat .Wagraf to automaty samotuszujące proste, ale i niezawodne.
Ich podstawowym atutami jest wspomniane już wcześniej niezwykle użyteczne i proste w obsłudze zamknięcie do  automatu i bez wątpienia to, co przesądza o ich popularności- są to najtańsze pieczątki automatyczne na rynkuAutomaty samotuszujące Wagraf  stanowią podstawę naszej oferty w zakresie jakości, niezawodności i ergonomii   przyciągają do siebie   niska ceną.  Wagraf w przeciwieństwie  do swoich bezpośrednich konkurentów ma węższa ofertę. W jej skład poza standardowymi automatami samotuszującymi wchodzą również tanie, bardzo wytrzymałe automaty metalowe i datowniki.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
www.cennik.kamelot.pl/pieczatki/wagraf

Zapraszamy również do zapoznania się z Noszym portfolio, które znajdą Państwo na Naszej stronie: www.kamelot.com.pl

 


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. 323 080 007 wew.1


DZIAŁ POLIGRAFICZNY
tel. 793 520 007


DZIAŁ GRAFICZNY
tel. 793 520 007, 794 300 007


DZIAŁ WEB DESIGN
tel. 794 300 007


DZIAŁ MARKETINGU
tel. 794 260 007


DZIAŁ SOCIAL MEDIA
tel. 793 600 007