Akcesoria reklamowe

  • 0

Akcesoria reklamowe

Category : Akcesoria , Reklama

Agerncja Reklamowa KAMELOT przygotowała akcesoria reklamowe min.
-wizytowniki
-prezenty reklamowe
-pieczątki
-płyty CD
i wiele, wiele innych 
Nie czekaj odwiedź naszą stronę
Zapraszamy

Płyty CD

Właściwie były od zawsze. Jak tylko pojawiła się pierwsza płyta cd od razu pojawiły się i nadruki. Na początku nadruk był oznaczeniem i jednocześnie reklamą producenta. Z czasem kiedy dostrzeżono możliwości tego rodzaju reklamy pojawiły się pierwsze nadruki reklamowe firm. Na początku w nadruku królował sitodruk z prostym układem kolorystycznym. Z czasem z rozwojem technologii nadruku na płytach cd pojawiły się nadruki sitodrukowe wysokiej rozdzielczości i wielobarwne nadruki atramentowe i offsetowe w jakości fotograficznej. Obecnie płyty z wielokolorowym nadrukowanym obrazem są powszechnie obecne. Przy dużych nakładach płyty są tłoczone i nadruki wykonywane w procesie produkcji. Przy mniejszych bardziej opłacalne są nadruki na gotowych płytach do nagrywania (cd-r). Rodzaj technologii nadruku zależy od potrzeb i nakładu. Od sitodruku przy nadruku jednokolorowym i w mniejszych rozdzielczościach do nadruków atramentowych, offsetowych, uv w dużych rozdzielczościach i tam gdzie są realizowane nadruki foto. W tej chwili przy niskich kosztach druku na płytach cd i dvd, płyty z wielobarwnym nadrukiem są powszechnym nośnikiem i informacji i reklamy na co dzień spotykanym w firmach.

Wizytowniki

Nasze wizytowniki to doskonała ochrona dla Twoich wizytówek, a przy okazji sposób, żeby wywrzeć doskonałe wrażenie. Dzięki wizytownikom  skutecznie reklamujesz swój biznes niewielkim kosztem. Grawerowane wizytowniki z Twoim tekstem to doskonały upominek dla pracowników albo klientów, który będzie im o Tobie przypominał.
Oferujemy wizytowniki najwyższej jakości. Nasze wizytowniki wykonane są z lekkiego metalu i mają nowoczesną i elegancką formę.

Prezenty reklamowe

Gadżet to połączenie funkcjonalności a przede wszystkim marki. Buduje wizerunek firmy i więź zaufania z Klientem! Dlaczego? Po prostu uwielbiamy dostawać prezenty w postaci gadżetów! Tutaj bardzo wymowny jest sam gest dawania. Taka działalność marketingowa przy okazji kampanii społecznych zapewnia zadowolenie Klientów, którzy łatwiej zapamiętają Twoją markę i chętniej będą ją polecać swoim znajomym. Do grupy upominków firmowych bez wątpienia można zaliczyć: logo, smycze reklamowe, breloczki, zapalniczki, kubki, długopisy, kalendarze, zegary, magnesy, parasole, czapeczki, balony, bombki, otwieracze, puzzle, reklamówki i inne użyteczne upominki, na których można dyskretnie umieścić logo Twojej firmy.

Chcesz zaimponować Klientom! Zamów u nas gadżety, które podkreślą Twój wizerunek! U nas na pewno znajdziesz coś odpowiedniego!

W naszej ofercie proponujemy Państwu szeroki wachlarz gadżetów reklamowych: długopisy, ołówki, zapalniczki, kubki, smycze, logo smycze, bombki, breloki, balony słodycze, opakowania na słodycze, reklamówki, podkładki, zegary, puzzle, naklejki, naklejki magnetyczne, naklejki 3D oraz odzież reklamową: T-Shirt, Polo, V-neck, bluzy, kurtki, polary, koszule, spodnie, odzież robocza, czapki.

W ramach gadżetów oraz odzieży oferujemy personalizację ww. materiałów poprzez NADRUK lub NASZYWKI z nazwą lub logo Państwa firmy.
Zapraszamy na naszą stronę: kamelot.com.pl

 

 

 


Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA
tel. 323 080 007 wew.1


DZIAŁ POLIGRAFICZNY
tel. 793 520 007


DZIAŁ GRAFICZNY
tel. 793 520 007, 794 300 007


DZIAŁ WEB DESIGN
tel. 794 300 007


DZIAŁ MARKETINGU
tel. 794 260 007


DZIAŁ SOCIAL MEDIA
tel. 793 600 007